top of page
uden allan.png

Små Job Med Mening favner en job – og rekrutteringsservice samt en task force af virksomheder i Aalborg Kommune, som bakker op indsatsen op med viden, netværk og engagement. Her forenes visioner med handling og sammen løfter vi beskæftigelsen og udbreder værdien af at tage socialt ansvar. 

Om os

Kontakt

Kontakt vores team allerede i dag og hør mere om, hvad vi kan tilbyde jeres virksomhed. 

Unavngivet 2.jpg

Mads Lundorf Rasmussen

Rekrutteringskonsulent

mads@job-fokus.dk

29 40 22 77

mail-foto.jpg

Små Job Med Mening Fælles infomail

info@job-fokus.dk

08052022-BetinaFleron-6237.jpg

Bjørn Salling

- Direktør

salling@fokus-folkeoplysning.dk

41112044

08052022-BetinaFleron-5962.jpg

Anne Sigvard

Rekrutteringskonsulent

anne@job-fokus.dk

30 59 33 58

Unavngivet 2.jpg

Line Sørensen

- Økonomi

lines@fokus-folkeoplysning.dk

99301001

Unavngivet 2.jpg

Sofie Maj Andersen

- Studentermedhjælper

sofiemaj@job-fokus.dk

08052022-BetinaFleron-5979.jpg

Karen Abildgaard

Rekrutteringskonsulent

karen@job-fokus.dk

24 94 44 07

Unavngivet 2.jpg

Victoria Elola

- Økonomi

victoria@fokus-folkeoplysning.dk

99301010

bottom of page